Ruckus-Wireless-Logo Kablosuz Ağ Çözümleri / Wireless Network

Ruckus Wireless, Dünyanın önde gelen kablosuz ağ teknolojileri üreticilerinden biridir. Alanında yapmış olduğu yenilikler ile örn: "Beamflex" adaptif akıllı anten teknolojisi ağ performans sorunlarını azaltır ve uygulama akışlarını iyileştirir sonuç olarak; performansı ve menzili arttırır maksimum güç verimliliği sağlar. Kullanıcılara daha güvenilir ve yüksek performanslı bir hizmet sunar.
Ruckus Wireless, Kablosuz Ağ Konusunda tüm ölçekteki müşterilerine çözüm sunmaktadır. (Okullar, Hastaneler, Otel, Yurt, Kamu kurumları, Özel sektör.)

BeamFlex

Akıllı telefonlar, tabletler, el bilgisayarları gibi cihazlarda yer değişikliği ve yön değişikliği büyük bir sorundur. Cihazların yer veya dikey-yatay yön değişiklikleri performansta %100 e varan olumsuz etkiler yaratmaktadır. Akıllı Anten

Ruckus Wireless Akıllı Anten Teknolojisine sahip BeamFlex +, kablosuz sinyali, kapsama alanının %100'ünde gerçek polarizasyon çeşitliliği ile mobil cihazlara optimize eder. Sonuç, oryantasyondan bağımsız olarak yüksek sinyal gücü ve mobil cihaz kullanıcıları için daha iyi bir deneyimdir.

Akıllı Anten

BeamFlex sadece RF enerjisini sadece ihtiyaç duyulduğu noktaya odaklamakla kalmaz, aynı zamanda diğer yönlerden gelen parazitleri de azaltır. Bu, mümkün olan en yüksek PHY oranının kullanılmasını ve tüm müşteriler için mümkün olan en yüksek verimin elde edilmesini sağlar.

Akıllı Anten Teknolojisi (BeamFlex)